Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ezan ne PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

MesazhTitulli: Ezan ne PC   Sun Jun 27, 2010 8:13 am

salaat time eshte nje program qe ne kohen e qdo namazi therret ezan ne PC tuaj.kodi:http://hotfile.com/dl/50767843/8347881/SalaatTimeSetup.exe.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
samir-pzNumri i postimeve : 2
Join date : 11/06/2011

MesazhTitulli: Re: Ezan ne PC   Sat Jun 11, 2011 2:32 am

nuk ekam te kjart shum gjera nuk muj ti shkarkoj ju lutem te jeni me te kjart flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

MesazhTitulli: Re: Ezan ne PC   Fri Jun 17, 2011 3:50 am

samir-pz shkruajti:
nuk ekam te kjart shum gjera nuk muj ti shkarkoj ju lutem te jeni me te kjart flm

shiqo vella une keta linka i kam hedhur moti dhe ka mundesi qe shumica te jen fshir.vetem trego ti cfar programi deshiron pastaj une ta qes linkun dhe mun me shkarku shum leht .me nje klik e shkarkon komplet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ezan ne PC   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ezan ne PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe aplikative-
Kërce tek: