Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pro evolution socer 2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitimeFri Oct 29, 2010 9:24 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
samir-pzNumri i postimeve : 2
Join date : 11/06/2011

pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: Re: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 1:47 am

si ta shkarkoj ne pc ket loj me tregoni ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: Re: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitimeFri Jun 17, 2011 3:55 am

ja tani une te tregoj.

se pari hyn ketu dhe shkarkoje kete program www.bittorrent.com
vepro tani keshtu:
1-instaloje programin e shkarkuar nga www.bittorrent.com
2-kliko KETU
3-kete fajl te vogel pasi te shkarkohet qe ka vetem 15KB e hap me bittorent dhe fillon shkarkimi per PES 2011 .nese nuk e kupton trego .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: Re: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pro evolution socer 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lojra per PC-
Kërce tek: