Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 WINDOWS VISTA SP2 ORIGINAL!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

WINDOWS VISTA SP2 ORIGINAL!! Empty
MesazhTitulli: WINDOWS VISTA SP2 ORIGINAL!!   WINDOWS VISTA SP2 ORIGINAL!! Icon_minitimeMon Jan 10, 2011 2:24 am

WINDOWS VISTA SP2 ORIGINAL!! Windows_vista_shiny_wallpaper_by_basti93

ja vellezer ketu e keni windows vista sp2 full pa dyshym ,une vet personalisht e kam provu kete windows punon super.ky windows shkarkohet me torrent 3.02 GB.
ne kete pako mund ta zgjidhni cilen windows ta deshironi ne sp2 windows vista home premium,ulitme,home basic etj.
ne ket pako e keni edhe activatorin ,pra kur ta formatoni pc,windowsi juaj eshte trial per 30 dit,por eshte activatori ku e aktivizoni windowsin dhe punon ne menyren me te mire ,mun ta zgjedhni ehde logon e pc shkoni ne logo psh.hp.toshiba,del etj,klikoni ne logo dhe ok,pastaj prisni dhe e ristartoni pc dhe ketu windows aktivizohet eshe shum leht.
kete windows une personalish nuk e kisha fshi kurr por per shkak te performancave te dobta te pc, e formatvoa pas 5 mujve me xp.
psi ta shkarkosh, ky windows eshte ne ISO FORMAT, duhet ta keni neron dhe klikoni ne windowsi e shkarkuar ja beni burn dhe kryhet.pastaj nga DVD-ja e formatoni

SHKARKO VISTA SP2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
WINDOWS VISTA SP2 ORIGINAL!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MS/ WINDOWS-
Kërce tek: