Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 >>>WINDOWS 8<<<

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

>>>WINDOWS 8<<< Empty
MesazhTitulli: >>>WINDOWS 8<<<   >>>WINDOWS 8<<< Icon_minitimeSat Jan 15, 2011 4:34 am

>>>WINDOWS 8<<< Windoww
http://lh6.ggpht.com/_sm6GniHp7ig/TTBPsEz99qI/AAAAAAAAAG8/Nq6XfloEOR4/s640/8%20xtreme.jpg

vellezer tani eshte nje version final,ky version eshte winddows 7 por i isht final dhe pak me ndryshe se versionet e tjera.shini ne foto chfar windowsi eshte "windows 8 xTreme"
kete windows tash momentalisht une e kam te instaluar ne pc tem,windows punon mire para 1 jave e kam formatu me ket windows nuk e vrej ndonje gabim, eshte i dizajnuar shum bukur nga vet po shihet windows 8 xtreme,100% kjo foto eshte e pc tem,duket edhe me mir por per shkak te karteles grafike sepse e kam te dobt nuk duket themes mire.ky windows eshe i bazuar ne windows 7 final.
ky windows skarkohet me torrent dhe pastaj e qesni ne dvd dhe mund ta fortmatoni lirisht pc tuaj.pasi ta formatoni windowsi juaj eshte trial per 30 dit por eshte cracku ku windowsi aktivoziohet dhe punon pa problem.ja ne ket foto ne pc tem eshte i aktivizuar windwsi

SHKARKO WINDOWS 8

pasi ta shkarkoni windowsin e shkarkoni crakun
verprioni keshtu:
1-pasi ta shkarkojm crackun e par ,e hapim edhe e avtivizojm windowsin
2-restartone pc
3-pastaj ne krakun e dyt shkoni edhe vetme e zgjedhni logon e pc (chfar e keni pc psh HP,toshiba,dell,acer etj)klikoni mbi logo
4-restartone perseri PC
5-windowsi eshte full

CRACK 1
CRACK 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
>>>WINDOWS 8<<<
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MS/ WINDOWS-
Kërce tek: