Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si te krijoj screensaver

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

si te krijoj screensaver Empty
MesazhTitulli: si te krijoj screensaver   si te krijoj screensaver Icon_minitimeThu Jan 20, 2011 10:54 am

SHIQO VIDEON

vellezer ketu e keni nje video mesim ,ku mund te mesoni se si mund te krijoni screensaver
duhet ta zgjidhni videon e juaj te deshiruar dhe mund ta beni at video screensaver ,shiqone me mir videon,video eshte anglisht por shpresoj se mund ta kuptoni eshte shume leht.

nese nuk mundeni me i gjet keto 2 programe ateher shkarkoni shkarko

dhe ketu programin e dyt shkarko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si te krijoj screensaver
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Internet dhe kompjuter-
Kërce tek: