Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 >>puno gjithçka ne pc duke levizur koken,pa prekur maus e tastatru e pa fol me te!!!<<

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

MesazhTitulli: >>puno gjithçka ne pc duke levizur koken,pa prekur maus e tastatru e pa fol me te!!!<<   Mon Feb 07, 2011 3:29 am

vellezer ketu eshte nje program shum i leht dhe interesant,une e mora kete program dhe e provova eshte shum interesant se me levizjet e kokes ju punoni ne pc normal eshte veshtir por interesant.ju kah ta levizni koken djtathtas majtas lart posth leviz kursori mausit,por psh e levzini koken kah SATART dhe tani levizni koken 2her te para do te hapet starti edhe programet tjera qe hapen me 2 dhe 1 klikime ashtu hapen edhe me kok
ndoshta ju duket palidhje pa vlere ,po mua me duk interesant dhe e postova.

SHKARKO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
>>puno gjithçka ne pc duke levizur koken,pa prekur maus e tastatru e pa fol me te!!!<<
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe aplikative-
Kërce tek: