Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu



 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puno ne PC duke Folur!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!



Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

MesazhTitulli: Puno ne PC duke Folur!!   Mon Feb 07, 2011 3:35 am



ketu vllazni e keni nje program shum te mire dhe relaksues ku ju mund te mos prekni fare ne pc dhe te punoni duke folur me te ne gjuhen angleze.kjo punon une e kam provuar ne pc tem vetem se duhet ti theksoni fjalit mire dhe krejt eshte ne rregull.
vetem se pari e aktivizoni dhe pastaj fare mos e prekni miun,madje mund ta Ç`aktivizoni me fjal kete program dhe te vazhdoni me maus.eshte shum program i mir por normal ndonje fjale ndoshta nuk e kap,por lirisht mund te futesh ne web borwser,msn e shum shum tjera duke folur.

provojeni edhe ju se eshte i bukur ky program.

vllazni ky program punon ne windos xp ,vista dhe 7

SHKARKO me torrent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Puno ne PC duke Folur!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe aplikative-
Kërce tek: