Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thenie Agim Sherifi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Thenie Agim Sherifi   Sun Apr 27, 2014 4:55 am

Agim Sherifi nje djale i ri ka kompletuar 100 thenie, ai rrjedh nga fashti Raince, ai thot se gjith keto theni i ka kompletuar per me pak se 4 muaj, Falemnderimi i takon vetem Allahut

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thenie Agim Sherifi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aleksandri i Madh
» Thënie nga Paramhansa Yogananda
» Në qoftë se Toka po ngrohet , atëherë pse ben kaq të ftohtë ?
» Thënie nga Deepak Chopra
» "Edhe Vdekja qan"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajme dhe Njoftime-
Kërce tek: