Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload

Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbreshaa_07@hotmail.comNumri i postimeve : 2
Join date : 25/05/2010

kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:17 pm

a ka mundesi dikush te me informoj kuptimin e fjales suhejb??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administratore
Administratore
Admin

Numri i postimeve : 846
Join date : 03/06/2009
Age : 35

kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:23 pm

we alejkum selam, moter per suhejb kerkova por nuk gjeta askund kuptime perveq qe dihet qe eshte emer sahabije te Pejgamberit s.a.w.s, kurse Suheib dmth pa shkronjen J ishte me kuptim qe dote thote ''Ikuq pak''


kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Logo_r14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
arbreshaa_07@hotmail.comNumri i postimeve : 2
Join date : 25/05/2010

kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:44 am

shummmm shum faleminderit per pergjigjennn..zoti ua shperbleft:D...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Internet dhe kompjuter :: Pyetjet dhe Pergjigjet (Kompjuter & Internet)-
Kërce tek: