Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ESET NOD 32 ME LICENC DERI NE VITIN 2050

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administratore
Administratore
avatar

Numri i postimeve : 846
Join date : 03/06/2009
Age : 34

MesazhTitulli: ESET NOD 32 ME LICENC DERI NE VITIN 2050   Fri Jun 05, 2009 1:39 am


Antivirus shum i mire edhe nuk e ngadalson pc te gjitha ne nje antivirus antispuware personal firewal dhe antispam module
SHKARKO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
 
ESET NOD 32 ME LICENC DERI NE VITIN 2050
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Astrologjia Kineze
» Me frymëmarrje deri në shërim
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Magjia e numrave
» Teoritë e gjumit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Anti Viruse't / Anti Spyware't-
Kërce tek: