Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shkarko windows mini XP vetem 255 MB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administratore
Administratore
Admin

Numri i postimeve : 846
Join date : 03/06/2009
Age : 34

Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Empty
MesazhTitulli: Shkarko windows mini XP vetem 255 MB   Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 11:05 am

Sico MiniXP v2
Shkarko windows mini XP vetem 255 MB 114
Sico MiniXP v2 - The Fastest XP | 200 MB
Better than Micro XP in 15min with all new feat SiCoMiNiXP.V.2.0
Installing within 15 min With all features With Windows Media Player11 And New Features source of full windows is 200 mega.
Shkarko windows mini XP vetem 255 MB 215
Download:
Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Imagescaz8ugpz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarko windows mini XP vetem 255 MB   Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Icon_minitimeSat May 29, 2010 5:43 am

nese mundeni me me tregu :chysh duhet mi kopju CD ,qe me at cd ta formatoj PC ,kam shum cd te xp amo nuk po muj me bo format .a duhet me kopju bootable a chysh .ALLAHU ju shperbleft flm per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Usame
Moderator
Moderator
Usame

Numri i postimeve : 381
Join date : 05/06/2009

Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarko windows mini XP vetem 255 MB   Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Icon_minitimeSat May 29, 2010 7:42 am

eselamu alejkum vetem e shkarkon pastaj e hap winrar dhe e merr copy e qet ne data disc dhe e djeg kaq ka pune
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 26

Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarko windows mini XP vetem 255 MB   Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Icon_minitimeSun May 30, 2010 7:00 am

ALLAHU ju shpërbleft flm shumë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarko windows mini XP vetem 255 MB   Shkarko windows mini XP vetem 255 MB Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkarko windows mini XP vetem 255 MB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MS/ WINDOWS-
Kërce tek: