Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumCalendarGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administratore
Administratore
Admin

Numri i postimeve : 846
Join date : 03/06/2009
Age : 34

Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe Empty
MesazhTitulli: Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe   Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe Icon_minitimeSat May 15, 2010 11:13 pm

Si te aktivizoni windows 7 Shkoni sipas fotove dhe lexoni mir Mundoni pak logjiken dhe do te aktivizoni ska rendesi se far versioni te windowsit keni
windows 7 nuk aktiivzohet me key siq po kerkohen ne forum po me kete key crack.. nuk ka virus as trojan asgja dhe njifet orgjinal i vetmi keygen qe aktivizon OEM
FOTO 1
Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe 34qtctc
FOTO 2
Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe Otlx8n
FOTO 3
Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe 5k2jie
FOTO 4
Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe 33y10e9
FOTO 5
Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe 16glau0
Shkarko


Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe Logo_r14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
 
Aktivizoni Windows 7 Per te gjithe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MS/ WINDOWS-
Kërce tek: