Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 pro evolution socer 2011

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 28

pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitimeFri Oct 29, 2010 9:24 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
samir-pzNumri i postimeve : 2
Join date : 11/06/2011

pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: Re: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 1:47 am

si ta shkarkoj ne pc ket loj me tregoni ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 28

pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: Re: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitimeFri Jun 17, 2011 3:55 am

ja tani une te tregoj.

se pari hyn ketu dhe shkarkoje kete program www.bittorrent.com
vepro tani keshtu:
1-instaloje programin e shkarkuar nga www.bittorrent.com
2-kliko KETU
3-kete fajl te vogel pasi te shkarkohet qe ka vetem 15KB e hap me bittorent dhe fillon shkarkimi per PES 2011 .nese nuk e kupton trego .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
pro evolution socer 2011 Empty
MesazhTitulli: Re: pro evolution socer 2011   pro evolution socer 2011 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pro evolution socer 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lojra per PC-
Kërce tek: