Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Agjerimi i Pejgamberit[sal-lall-llahu alejhi ve sel-lem]ne Ramazan


Temat per portal0Admin1229Sat Jun 28, 2014 12:21 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Të pëlqyerat dhe të papëlqyerat në Ramazan


Temat per portal0Admin1032Sat Jun 28, 2014 12:19 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Thenie Agim Sherifi


Lajme dhe Njoftime0@g!m$#3r!f!689Sun Apr 27, 2014 4:55 am
@g!m$#3r!f! Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  DUAJA DHE DOBITE E SAJ


Temat per portal0Admin1068Sun Jan 05, 2014 12:57 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Historia e Umerit r.a. dhe shokut te tij te ngushte


Temat per portal0Admin1065Fri Nov 29, 2013 11:23 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Si te bejme dua qe te na e pranoj Allahu?


Temat per portal0Admin686Fri Nov 29, 2013 11:16 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Porosi e vecante


Temat per portal0Admin832Sat Nov 16, 2013 2:43 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mburoja e shtepise dhe femijeve nga shejtani


Temat per portal0Admin590Sat Nov 16, 2013 2:42 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kujdes nga Neglizhenca ! (pakujdesia)


Temat per portal0Admin609Sat Nov 16, 2013 2:39 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  MIRESJELLJA ME FAMILJE


Temat per portal0Admin611Sat Nov 16, 2013 2:37 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Shtatë urtësi të reja të agjërimit


Temat per portal0Admin4119Mon Jul 30, 2012 3:31 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ESET smart security 5.0


Anti Viruse't / Anti Spyware't1@g!m$#3r!f!1307Sat Jun 09, 2012 11:49 pm
kamer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ndihmomeni kam pa anderr dhe jam pak e merzitur


Audio Kur'an0az19791191Tue May 01, 2012 6:10 am
az1979 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Recitimi i sures Llukman me titrim ne gjuhen shqipe nga Idris Abkar


Video Kur'an0Admin1286Fri Mar 09, 2012 12:49 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sureja Me'rixh me titrim ne gjuhen shqipe - Idris Abkar


Video Kur'an0Admin1017Wed Feb 22, 2012 1:55 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mendimi i mirë për vëllaun tënd musliman është rehati e shpirtit!!! .


Temat per portal0Admin1187Sun Feb 19, 2012 10:44 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Disa prej shenjave të Imanit të dobët .


Temat per portal0Admin1423Sun Feb 19, 2012 10:38 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mësimi i fesë është shenjë lumturie


Temat per portal0Admin2045Thu Feb 02, 2012 1:52 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Musai a.s 2 (Shperngulja e Musait a.s ne Egjipt)


Video Ligjerata0Admin1174Wed Feb 01, 2012 12:59 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Musai a.s 1 (Fëmijëria e Musait a.s)


Video Ligjerata0Admin1180Wed Feb 01, 2012 12:57 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mënyrat për mbrojtje prej fitneve të epshit


Temat per portal0Admin1079Wed Feb 01, 2012 12:55 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Shenjat e Kijametit - Dexhalli - 6


Video Ligjerata0Admin1439Sun Jan 15, 2012 9:04 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Shenjat e Kijametit - Zbritja e Isait (alejhi selam) - 4


Video Ligjerata0Admin879Sun Jan 15, 2012 9:02 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Shenjat e Kijametit - Zbritja e Isait (alejhi selam) - 3


Video Ligjerata0Admin722Sun Jan 15, 2012 9:01 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Shenjat e Kijametit - Zbritja e Isait (alejhi selam) -2


Video Ligjerata0Admin900Sun Jan 15, 2012 9:00 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sadullah Bajrami - Shenjat e Kijametit - Zbritja e Isait (alejhi selam) -1


Video Ligjerata0Admin934Sun Jan 15, 2012 8:59 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Qëndrimi Islam ndaj: FESTAVE TË VITIT TË RI DHE FESTAVE JOISLAME (Enis Rama)


Video Ligjerata0Admin871Tue Dec 20, 2011 1:20 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pse nuk e festojmë Vitin e Ri?


Temat per portal0Admin922Tue Dec 20, 2011 1:13 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Windows 7 Professional – DVD 32Bit English (Shkarko direkt)


MS/ WINDOWS1Admin983Mon Dec 19, 2011 1:27 am
muhamedi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kush lë diçka për hir të Allahut, Ai ia kompenson me diçka më të mirë


Temat per portal0Admin913Wed Dec 07, 2011 11:56 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Asimilimi dhe Nacionalizmi - Irfan Salihu


Video ligjerata nga televizioni Islam PEACE TV0Admin1097Mon Nov 21, 2011 10:38 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Prekja e ndaluar - Irfan Salihu


Video ligjerata nga televizioni Islam PEACE TV0Admin720Mon Nov 21, 2011 10:36 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Islami tradicional dhe 'Islami tradicional' - Ekrem Avdiu - HUTBE


Video ligjerata nga televizioni Islam PEACE TV0Admin844Mon Nov 21, 2011 10:34 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mrekullia tek mushkonja


Temat per portal0Admin947Sat Nov 05, 2011 4:59 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Projekti i ditës së Bajramit


Temat per portal0Admin951Sun Oct 30, 2011 12:48 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Projekti i ditës së Arafatit


Temat per portal0Admin908Sun Oct 30, 2011 12:40 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  HAXHI -2010 - AGJENCIONI "HIXHAZ TURS"


Video projektet nga gjitha forumet Islamike0Admin1194Tue Oct 11, 2011 12:08 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Dijetaret e umeti - Rexheb Memishi mp3


Audio ligjerata0Admin1150Mon Oct 10, 2011 12:07 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Këshillë nxënësit të dijes


Temat per portal0Admin894Mon Oct 10, 2011 11:59 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Zemrat tona kanë vdekur me dhjetë gjëra


Temat per portal0Admin1018Mon Oct 10, 2011 11:55 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Porosi haxhilerëve


Temat per portal0Admin924Sun Oct 09, 2011 11:33 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kryeni haxhin para se të mos mundeni!


Temat per portal0Admin792Sun Oct 09, 2011 11:29 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kur'an Ibrahim Jeebren


Audio Kur'an0Admin1101Thu Oct 06, 2011 12:12 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  TRI HISE NËNËN E NJË BABANË


Temat per portal0Admin886Wed Sep 28, 2011 1:49 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ku mbeti burrëria?!


Temat per portal0Admin826Sun Sep 25, 2011 9:02 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ndahet grupi i Repit Shqiptarë “Da-Ligs” shkak feja ISLAME


Temat per portal0Admin971Sat Sep 10, 2011 11:37 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  TI JE FEJA E VERTETE - Adem Ramadani 2011 HD


Video ilahi0Admin1234Tue Aug 23, 2011 2:57 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  TË JESH NGA TË GUXIMSHMIT NË KËTË RAMAZAN


Temat per portal0Admin904Mon Aug 15, 2011 2:07 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kur ta shihni dijetarin që e donë dunjan, dyshoni në fenë e tij


Temat per portal0Admin859Tue Aug 09, 2011 10:29 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Përhajr Ramazani ! Hoxhë Ulvi Fejzullahu


Video Ligjerata0Admin982Tue Aug 02, 2011 11:12 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: