Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 ndihmomeni kam pa anderr dhe jam pak e merzitur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
az1979Numri i postimeve : 1
Join date : 01/05/2012

ndihmomeni kam pa anderr dhe jam pak e merzitur  Empty
MesazhTitulli: ndihmomeni kam pa anderr dhe jam pak e merzitur    ndihmomeni kam pa anderr dhe jam pak e merzitur  Icon_minitimeTue May 01, 2012 6:10 am

prsh pmbrem pash enderr me vrau nje njeri ne bark dhe ne kok plumbi nga barku me doli ndersa ne kry me mbeti nga barku me dilke gjak dhe e disha qe po vdes ju lutem me tregoni qka do me than kjo anderr sepse hera e dyt asht qe po e shof ket anderr mbrenda 2 jave javet e kalume pas qe me plagosi nje kali ne dor dhe me dilke gjak ju lutem vellezer dhe motra me tregoni qka do te thot kjo ju falemnderit shum zoti ju shperbleft
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ndihmomeni kam pa anderr dhe jam pak e merzitur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Audio Kur'an-
Kërce tek: