Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Thenie Agim Sherifi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 28

Thenie Agim Sherifi Empty
MesazhTitulli: Thenie Agim Sherifi   Thenie Agim Sherifi Icon_minitimeSun Apr 27, 2014 4:55 am

Agim Sherifi nje djale i ri ka kompletuar 100 thenie, ai rrjedh nga fashti Raince, ai thot se gjith keto theni i ka kompletuar per me pak se 4 muaj, Falemnderimi i takon vetem Allahut

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thenie Agim Sherifi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Lajme dhe Njoftime-
Kërce tek: