Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 si te krijoj screensaver

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@g!m$#3r!f!Numri i postimeve : 60
Join date : 27/05/2010
Age : 28

si te krijoj screensaver Empty
MesazhTitulli: si te krijoj screensaver   si te krijoj screensaver Icon_minitimeThu Jan 20, 2011 10:54 am

SHIQO VIDEON

vellezer ketu e keni nje video mesim ,ku mund te mesoni se si mund te krijoni screensaver
duhet ta zgjidhni videon e juaj te deshiruar dhe mund ta beni at video screensaver ,shiqone me mir videon,video eshte anglisht por shpresoj se mund ta kuptoni eshte shume leht.

nese nuk mundeni me i gjet keto 2 programe ateher shkarkoni shkarko

dhe ketu programin e dyt shkarko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si te krijoj screensaver
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Internet dhe kompjuter-
Kërce tek: