Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si do të arrish që të duan njerëzit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administratore
Administratore
Admin

Numri i postimeve : 846
Join date : 03/06/2009
Age : 36

Si do të arrish që të duan njerëzit? Empty
MesazhTitulli: Si do të arrish që të duan njerëzit?   Si do të arrish që të duan njerëzit? Icon_minitimeSat Mar 19, 2011 9:39 pm

Si do të arrish që të duan njerëzit? 174852_128315617241145_8255629_nDashurinë e një njeriu të mençur mund ta arrish vetëm përmes maturisë. Dashurinë e një dijetari mund ta arrish vetëm me zell dhe këmbëngulje. Dashurinë e një të marri mund ta arrish vetëm përmes lajkave.

Dashurinë e një koprraci mund ta arrish vetëm përmes mospranimi të vet. Dashurinë e një udhëheqësi mund ta arrish vetëm përmes dëgjueshmërisë. Dashurinë e një shtypësi mund ta arrish vetëm përmes vetëposhtërimit. Dashurinë e një gruaje mund ta arrish vetëm përmes shpenzimit.

Dashurinë e një poeti mund ta arrish vetëm përmes mahnitjes. Dashurinë e një shakaxhiu mund ta arrish vetëm përmes buzëqeshjes. Dashurinë e një të shtiruri mund ta arrish vetëm përmes lavdërimit. Dashurinë e një të devotshmi mund ta arrish vetëm përmes përqendrimit në rrugë të drejtë. Dashurinë e një guximtari mund ta arrish vetëm përmes guximit.

Dashuria e një bamirësi mund ta arrish vetëm përmes sakrificës. Dashurinë e një llafazani mund ta arrish vetëm përmes vëmendjes. Dashurinë e një të pasuri mund ta arrish vetëm përmes rënkimit dhe kapardisjes për shkak të pasurisë.

M.S

Përgatiti: Teuhid.NET

www.teuhid.net


Si do të arrish që të duan njerëzit? Logo_r14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
 
Si do të arrish që të duan njerëzit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rregullorja :: Temat per portal-
Kërce tek: