Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Mire se vini ne Forumin Islam Bujanoci
Lusim Allahun s.v.t qe te keni dobi nga vizita juaje
Regjistrohu ose Identifikohu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PORTALIForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
arbreshaa_07@hotmail.comNumri i postimeve : 2
Join date : 25/05/2010

kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:17 pm

a ka mundesi dikush te me informoj kuptimin e fjales suhejb??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administratore
Administratore
Admin

Numri i postimeve : 846
Join date : 03/06/2009
Age : 37

kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitimeTue May 25, 2010 11:23 pm

we alejkum selam, moter per suhejb kerkova por nuk gjeta askund kuptime perveq qe dihet qe eshte emer sahabije te Pejgamberit s.a.w.s, kurse Suheib dmth pa shkronjen J ishte me kuptim qe dote thote ''Ikuq pak''


kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Logo_r14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bujanoci.org
arbreshaa_07@hotmail.comNumri i postimeve : 2
Join date : 25/05/2010

kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:44 am

shummmm shum faleminderit per pergjigjennn..zoti ua shperbleft:D...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Empty
MesazhTitulli: Re: kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload   kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kush me gjen nje website te shpejt per me bo upload
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Internet dhe kompjuter :: Pyetjet dhe Pergjigjet (Kompjuter & Internet)-
Kërce tek: